0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
بوندس‌لیگا
Borussia Dortmund
-
-
SC Paderborn 07
inprogress
۲۳:۰۰
France
لیگ ۱
Paris Saint Germain
-
-
لیل
inprogress
۲۳:۱۵
Belgium
A دسته یک
Club Brugge
-
-
KV Oostende
inprogress
۲۳:۰۰
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
Persepolis FC
۰
۱
Naft Masjed Soleyman FC
Finished
۱۶:۱۵
Tractor Sazi Tabriz FC
-
-
پدیده مشهد
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sanat Naft Abadan FC
-
-
فولاد سپاهان
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Spain
لالیگا
لوانته
-
-
RCD Mallorca
inprogress
۲۳:۳۰
Czech Republic
لیگ ۱
AC Sparta Prague
۳
۳
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1
FC Cfr 1907 Cluj
۴
۰
FC Chindia Targoviste
Finished
۲۲:۰۰
Netherlands
دسته اول
De Graafschap
-
-
Jong Psv Eindhoven
inprogress
۲۲:۳۰
NAC Breda
-
-
یونگ آژاکس آمستردام
inprogress
۲۲:۳۰
یونگ اوترخت
-
-
یونگ آزد آلکمار
inprogress
۲۲:۳۰
دوردرچت
-
-
تل استار
inprogress
۲۲:۳۰
اف‌سی آیندهوون
-
-
کامبور
inprogress
۲۲:۳۰
هلموند اسپورت
-
-
ان‌ای‌سی نایمخن
inprogress
۲۲:۳۰
SBV Excelsior
-
-
فولندام
inprogress
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
-
-
اوس
inprogress
۲۲:۳۰
گو اهد ایگلز
-
-
رودا
inprogress
۲۲:۳۰
آلمیره سیتی
-
-
دن بوش
inprogress
۲۲:۳۰
England
قهرمانی
Fulham FC
-
-
Queens Park Rangers
inprogress
۲۳:۱۵
France
لیگ ۲
تروا
-
-
FC Chambly Oise
inprogress
۲۲:۳۰
شاتورو
-
-
لوریان
inprogress
۲۲:۳۰
Paris FC
-
-
اوسر
inprogress
۲۲:۳۰
SM Caen
-
-
Le Mans FC
inprogress
۲۲:۳۰
Grenoble Foot 38
-
-
AS Nancy Lorraine
inprogress
۲۲:۳۰
آژاکسیو
-
-
کلرمون فوت
inprogress
۲۲:۳۰
Chamois Niort FC
-
-
Rodez Aveyron
inprogress
۲۲:۳۰
اورلئان
-
-
والنسین
inprogress
۲۲:۳۰
Italy
B دسته
Pescara Calcio
-
-
US Cremonese
inprogress
۲۳:۳۰
Germany
2. Bundesliga
VfL Bochum
۱
۱
VfL 1899 Osnabruck
Finished
۲۱:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۳
۱
FC ST Pauli
Finished
۲۱:۰۰
Poland
Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
-
-
پیاست گلیویتسه
inprogress
۲۳:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۲
ویسوا پوتسک
Finished
۲۰:۳۰
Venezuela
Primera Division, Clausura Playoffs
Caracas FC
-
-
Aragua FC
inprogress
۲۳:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
KVC Westerlo
-
-
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۳:۰۰
Wales
Cymru Premier
Barry Town United FC
-
-
Penybont
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Northern Ireland
لیگ برتر
Glenavon FC
-
-
Linfield FC
inprogress
۲۳:۱۵
Uruguay
Primera Division, Clausura
Liverpool Montevideo
-
-
Plaza Colonia
inprogress
۲۳:۰۰
Montevideo Wanderers
۲
۱
Danubio FC
Finished
۰۱:۳۰
Defensor Sporting
۲
۱
Club Nacional De Football
Finished
۰۳:۰۰
Racing Club Montevideo
-
-
Boston River
inprogress
۲۳:۰۰
Rampla Juniors
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA Juventud De Las Piedras
-
-
CA Cerro
inprogress
۲۳:۰۰
Austria
2. Liga
SK Austria Klagenfurt
۲
۱
Young Violets FK Austria Wien
Finished
۲۱:۴۰
Grazer AK
۲
۲
SKU Amstetten
Finished
۲۱:۴۰
SV Horn
۰
۱
FC Wacker Innsbruck
Finished
۲۱:۴۰
Kapfenberger SV 1919
۲
۱
وروارتز استیر
Finished
۲۱:۴۰
بلائو وایس لینز
۲
۴
لیفرینگ
Finished
۲۱:۴۰
Switzerland
Challenge League
FC Lausanne-Sport
-
-
FC Wil 1900
inprogress
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Bayernliga South
FC Ingolstadt 04 II
-
-
Turkspor Augsburg 1972
inprogress
۲۲:۳۰
France
ملی
دونکرک
-
-
FC Bastia Borgo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
پو
۱
۰
آمریکا آورانشز یو اس ام
Finished
۲۰:۳۰
بزیه
-
-
ای‌اس لیون دوشر
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
بورگ آن برس پرونا
-
-
Le Puy Foot 43 Auvergne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gazelec FC Ajaccio
-
-
کووییی- روان متروپل
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Red Star FC
-
-
سو شولت
inprogress
۲۲:۳۰
SC Toulon
-
-
بولون
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
لاوال
-
-
US Creteil
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
ویلفرانچ
-
-
کنکارنو
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
SV Heimstetten
۲
۲
SV Wacker Burghausen
Finished
۲۲:۰۰
Denmark
Superligaen
FC Nordsjaelland
۳
۰
Randers FC
Finished
۲۱:۳۰
Spain
لالیگا ۲
Sporting Gijon
-
-
CD Tenerife
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Russia
لیگ برتر
FC Tambov
۲
۳
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Turkey
لیگ ۱
Adanaspor
۱
۱
Giresunspor
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
سوپر لیگ
Galatasaray
۰
۱
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۱:۰۰
Azerbaijan
لیگ برتر
FK Sumgayit
۲
۱
Qarabag FK
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Shakhtar Donetsk
۴
۱
FC Lviv
Finished
۲۰:۳۰
Ukraine
U21
Sc Dnipro-1
۰
۴
Vorskla Poltava
Finished
۱۴:۳۰
FC Oleksandriya
۰
۰
Zorya Lugansk
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
EC Sao Bento SP
۴
۱
Londrina EC PR
Finished
۰۱:۴۵
Brasil De Pelotas RS
۲
۲
AC Goianiense GO
Finished
۰۴:۰۰
Germany Amateur
بوندس‌لیگا زنان
1. Ffc Frankfurt
۲
۲
هوفنهایم
Finished
۲۱:۴۵
Croatia
2. HNL
NK Medimurje Cakovec
۰
۱
NK Rudes
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK Domzale
۳
۰
NK Krsko
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
FNL
MFK Vitkovice
۱
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
FK Usti Nad Labem
۱
۲
FK Slavoj Vysehrad
Finished
۲۰:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup, Group B
AL Wahda FC
۱
۱
Al-Wasl FC
Finished
۲۰:۰۰
Serbia
Superliga
FK Partizan
۶
۲
FK Javor Ivanjica
Finished
۲۰:۳۰
Lithuania
A Lyga, Championship Round
Zalgiris Vilnius
۵
۰
FK Atlantas Klaipeda
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۱
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۳۰
Germany
3. Liga
FC Carl Zeiss Jena
۰
۳
هالسچر
Finished
۲۱:۳۰
Venezuela
Segunda Division, Relegation/Promotion Playoffs
Atletico Furrial
-
-
Yaracuyanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Chile
Segunda Division
San Antonio Unido
-
-
Independiente de Cauquenes
inprogress
۲۲:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga West
SC Verl
۲
۰
Borussia Dortmund II
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
VfB Auerbach 1906
۳
۲
FSV Union Furstenwalde
Finished
۲۱:۳۰
Malta
لیگ برتر، دور اصلی
همران سپارتانس
۰
۰
فلوریانا
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
U20 League, Apertura
Puebla
۲
۲
Necaxa
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
CA Platense
-
-
Estudiantes de La Plata
inprogress
۲۳:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
As Fortuna Becicherecu Mic
۰
۰
LPS Cetate Deva
Finished
۱۵:۳۰
ACS Progresul Pecica
۱
۲
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
National Sebis
۴
۲
Acso Filiasi
Finished
۱۵:۳۰
Poland
I Liga
Wigry Suwalki
۰
۳
Stal Mielec
Finished
۱۹:۰۰
Puszcza Niepolomice
۱
۲
Odra Opole
Finished
۲۰:۳۰
Miedz Legnica
۱
۳
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۳۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
۲
۱
MKS Chojniczanka Chojnice
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
CSM Slatina
۲
۰
Unirea Bascov
Finished
۱۵:۳۰
Acs Vedita Colonesti Ms
۲
۰
FC Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
Csm Flacara Moreni
۳
۰
CS Balotesti
Finished
۱۵:۳۰
SC FC Voluntari II
۱
۲
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۵:۳۰
AFC Progresul 1944 Spartac
۱
۰
FCM Alexandria
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Torneo Femenino
Independiente De Campo Grande
۰
۲
Nacional - Humaita
Finished
۰۰:۰۰
Sportivo Luqueno
-
-
Cerro Porteno
inprogress
۰۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
Tira-Persikabo
۱
۲
Psis Semarang
Finished
۱۲:۰۰
Madura United
۱
۲
Bhayangkara FC
Finished
۱۵:۰۰
International Clubs
دوستانه - باشگاهی
سکتزیا نس زیونا
-
-
مکابی تل آویو
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Hapoel Kfar Saba FC
۲
۳
Maccabi Netanya FC
Finished
۱۲:۳۰
Turu Dusseldorf
۱
۲
SC Fortuna Cologne
Finished
۲۱:۰۰
Wuppertaler SV
۴
۳
SV 19 Straelen
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Youth League
Rubin Kazan
۰
۲
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Dinamo Moscow
۱
۰
FK Rostov
Finished
۱۴:۳۰
FC Orenburg
۳
۱
FC Akhmat Grozny
Finished
۱۴:۳۰
Australia
A-League
Western Sydney Wanderers FC
۲
۳
Melbourne City FC
Finished
۱۲:۳۶
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
Gnk Dinamo Zagreb
۶
۱
NK Inter-Zapresic
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
U23 Championship, 1st Phase
CD Aves
۱
۰
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۴:۳۰
Estoril Praia
۳
۰
Leixoes SC
Finished
۱۷:۳۰
CD Feirense
۱
۰
CF Belenenses
Finished
۱۸:۳۰
China
Chinese Super League
Shanghai Shenhua
۱
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۵
Henan Jianye
۲
۱
Tianjin FC
Finished
۱۵:۰۵
Shandong Luneng
۲
۰
Chongqing Lifan
Finished
۱۵:۰۵
Wuhan Zall FC
۲
۱
Guangzhou R&f FC
Finished
۱۵:۰۵
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Patronato Res.
۳
۳
Godoy Cruz AT Res.
Finished
۱۵:۳۰
Defensa Y Justicia
۱
۱
Lanus Res.
Finished
۱۵:۳۰
Colon de Santa Fe
-
-
Estudiantes de LP
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba
۳
۰
Racing Club
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Juniors
۱
۰
Newells Old Boys
Finished
۱۵:۳۰
Huracan
۳
۳
Ca Central Cordoba Se
Finished
۱۵:۳۰
Boca Jrs
۳
۰
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Banfield
۲
۲
Velez Sarsfield Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia de La Plata
۰
۰
Arsenal FC
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
Fotbal Club FCSB 2
۱
۳
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۵:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC Arda Kardzhali
۲
۰
FC Vitosha Bistrica
Finished
۱۹:۰۰
Romania
Liga III, Seria 1
Acs Universitatea Dunarea De Jos Galati
۰
۲
Csm Bucovina Radauti
Finished
۱۵:۳۰
CSM Pascani
۰
۱۰
CS Sporting Liesti
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
Unirea Dej
۰
۰
AFC Unirea 1924
Finished
۱۵:۳۰
Acs Viitorul Selimbar
۴
۰
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
Abha Club
۳
۱
AL Fateh SC
Finished
۱۶:۰۰
AL Hazem FC
۲
۳
AL Raed FC
Finished
۱۸:۲۵
الشهاب کی‌اس‌ای
۰
۱
AL Fayha FC
Finished
۲۰:۱۰
Uganda
لیگ برتر
Maroons FC
۱
۱
Vipers SC
Finished
۱۶:۳۰
Uganda Police Fc
۱
۱
Proline FC
Finished
۱۶:۵۵
Tanzania
Premier League
Tanzania Prisons
۱
۱
Mwadui FC
Finished
۱۶:۳۰
Ndanda FC
۰
۲
Polisi Tanzania Fc
Finished
۱۶:۳۰
Alliance Fc
۲
۱
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2
AO Platanias
۱
۳
Doxa Dramas
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division
Deportes Union La Calera
-
-
Deportes Iquique
Abandoned
۱۷:۳۰
Cobresal
۳
۲
Union Espanola
Finished
۱۹:۴۵
United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup, Group A
Shabab AL Ahli Dubai Club
۰
۰
AL Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۷:۳۰
AL Jazira (UAE)
۱
۰
AL Dhafra Scc
Finished
۱۷:۳۰
Morocco
Botola
Hassania Union Sport Agadir
-
-
Moghreb Athletic De Tetouan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
DHJ Difaa Hassani Jdidi
۱
۰
Raja Beni Mellal
Finished
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Templeogue United FC
-
-
Dublin Bus FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰